Humorná karikatura dle fotky – jedinečný dárek ke svátku, narozeninám, ke svatbě… Dárek, který máte už stále na očích a máte jistotu, že jiný originál neexistuje. Technické údaje a ceník viz níže pod náhledy.

Originální dárek pro oslavence, novomanžele,rodinné příslušníky,spo­lupracovníky, hasiče, myslivce,rybáře, vodáky, cyklisty, turisty…

KARIKATURA jako KRESBA DÁRKEM

Originální karikatura dle fota + postava: koníček, povolání… – originál kresba ručně malovaná perem, vybarvená akvarelem na kartónu od kreslíře TRNKY-BRNKY Ivana Křemečka.

  • Pošlete KVALITNÍ čelní fotografii (kde jsou vidět dobře oči atd…)(raději i více!).
  • Připište představu v jakém duchu by měl být obdarovaný namalován, jeho koníčky, povolání…
  • Pokud chcete na obrázek jméno, věnování, číslovku s věkem, uveďte v jakém znění by měl text být…
  • Připojte kontakt (adresu kam zásilka poputuje, telefon…)
  • Formát na jaký obrázek namalovat (A3…)
  • Datum do kdy obrázek potřebujete mít fyzicky u sebe.


Termín dodání cca 10 –14 pracovních dnů, v případě nutnosti možnost i dříve (expresní – přednostní dodání dle domluvy).

Obrázek doporučujeme zarámovat a máte naprosto originální a humorně laděný dárek ke svátku, narozeninám, na památku, ke svatbě… Volte klidně i větší rámeček (v supermarketu je velký výběr za dobré ceny), dobře vypadá karikatura s paspartou kolem. Kresba je balena do tvrdého kartonu proti případnému poškození.

Cena karikatury:

Formát obrazu A3 – 850 Kč
Dvě hlavy (karikatury) cena 1 300Kč – formát A3. Každá další hlava v obrázku + 300Kč (např. tříčlenná rodina na A3 – 1 600kč). Karikatura doplňků, motorka, auto, domácí mazlíček atd…příplatek dle náročnosti po domluvě předem. Dám vědět mejlem.

K ceně je nutno připočíst poštovné (dobírka): 110Kč.

V případě zájmu maluji i na jiné formáty.

Malý formát A4 cena 650Kč – pouze max. jedna hlava.

Velký formát A2 cena 1 800Kč + každá další hlava 500 Kč (poštovné /A2/ 200 Kč)


Možnost též výroby DIGIKARIKATURA – digitální technika – malováno tabletem, zprácováno v grafických programech na PC. Formát dle požadavků zadavatele. Cena: Karikatura jedna hlava 900Kč Každá další hlava v obrázku + 400Kč Možnost zaslat elektronicky, anebo vytisknout na formát A3 a zaslat dobírkou – poštovné 110Kč. Výhoda DIGIKARIKATURY je možnost tisku na větší formáty, na trika, mikiny, etikety, keramiku… Více v sekci DIGIKARIKATURA.

OBRÁZKY můžete objednávat e-mail: kremecek@kremecek.com , anebo osobně telefonicky na 776 202 439.